Sun&Snow z aparthotelem w Białce Tatrzańskiej   INWESTYCJE

Białka Tatrzańska Resorts to kolejna inwestycja Sun & Snow. Projekt zakłada powstanie docelowo kilkunastu kameralnych willi z apartamentami oraz budynek aparthotelowy. Operator komercjalizuje kompleks w formule condo i deklaruje zwrot z inwestycji w wysokości do 7% rocznie.

Obecnie realizowany etap inwestycji zbliża się ku końcowi i już na przełomie roku resort przywita pierwszych gości. Jak deklaruje inwestor, dostępnych w sprzedaży jest jeszcze tylko kilkanaście apartamentów. W ramach inwestycji powstają dwie sale zabaw dla dzieci (młodszych i starszych), pokój klubowy, restauracja, kawiarnia, mini spa z sauną i pokojem masażu oraz sala konferencyjno bankietowa. Udogodnienia uzupełniają specjalne pomieszczenia do przechowywania sprzętu narciarskiego.

Apartamenty będą mieć powierzchnię od 15 do 52 m2, wyposażone w  aneksy kuchenne, większość lokali posiadać będzie balkony, a apartamenty znajdujące się na parterze ogródki.

Grupa Sun & Snow posiada 11 letnie doświadczenie w zarządzaniu apartamentami wypoczynkowymi. W port folio posiada ponad 2 tys. apartamentów w 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Grupa zrealizowała dotychczas projekty deweloperskie w Szklarskiej Porębie, Zakopanem i w Kołobrzegu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *