Mariusz Ładny dyrektorem ds. RM w sieci AMW Hotele   PERSONALIA

Mariusz Ładny, ostatnio dyrektor generalny Golden Tulip Międzyzdroje Residence, który należy do Polskiego Holdingu Hotelowego, został dyrektorem ds. zarządzania przychodami (revenue managementu) w przejmowanej przez PHH sieci AMW Hotele.

Mariusz Ładny swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w hotelu Marriott w Warszawie w połowie lat 90. jako kelner, studiując jednocześnie finanse i bankowość na SGH. W latach 1999-2003 pełnił funkcję night auditora. W 2003 r. został night managerem w nowo otwartym hotelu Courtyard by Marriott na Okęciu. Po dwóch latach został revenue/reservation managerem, w 2011 r. objął stanowisko dyrektora ds. strategii revenue, a po kolejnych trzech latach został zastępcą dyrektora generalnego tego hotelu. W 2017 zdobył nagrodę Revenue Leader of the Year Award przyznaną przez sieć Marriott International wśród 115 hoteli franczyzowych w Europie. W tym samym roku został dyrektorem generalnym DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze. Pod koniec 2018 roku powrócił do spółki Chopin Airport Development (obecnie Polski Holding Hotelowy) zostając dyrektorem Golden Tulip Residence Międzyzdroje.

AMW Hotele to sieć 15 hoteli i obiektów hotelowych z ok. 1,1 tys. pokoi włączanych właśnie w struktury Polskiego Holdingu Hotelowego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *