Sieć Arche Hotele z dyrektorem sprzedaży i marketingu   PERSONALIA

Sabina Kowalkow-Paśnik została dyrektorem sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele.  Będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe dla każdego z obiektów Grupy Arche.

tel. 507 738 242

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn (obecny Mercure Centrum) na stanowisku account managera. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w dziale sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska członka zarządu spółki Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów pod szyldem Klub Mila oraz Aries).  Przez ostatnie 1,5 roku pracowała w Sodexo Prestige Venues & Events, najpierw jako active sales manager odpowiedzialna za PGE Narodowy, a następnie jako head of business development – prestige services. W swoim zawodowym życiorysie ma również kilkuletnie doświadczenie w branży bankowości inwestycyjnej.

Poprzednią dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Arche Hotele była Magdalena Żelech, która obecnie jest business development managerem w hotelu Indigo Warszawa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *