Nowy dyrektor Norweskiej Doliny w Szklarskiej Porębie   PERSONALIA

Piotr Kubiński został dyrektorem generalnym kompleksu Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. Zastąpił na tym stanowisku Marzenę Mielczarek, kierującą obiektem od 2017 roku.

Kubiński posiada 20 letnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych w hotelach z całej Polski. W przeszłości zarządzał m.in. hotelami i obiektami: Warszawskim, Prezydent w Krynicy, Baltic Cliff w Niechorzu, Przylądek Rosevia, Masuria w Worlinach, Król Kazimierz, a przez ostatni rok Rezydencją Dwór Polski w Bełchatowie.

Norweska Dolina to otwarty w grudniu 2016 roku kompleks dziewięciu willi nawiązujących do historii Doliny Siedmiu Domów – części Szklarskiej Poręby zamieszkałej w XIX i w pierwszej połowie XX wieku przez wybitnych artystów i uczonych (m.in. Gerharda Hauptmanna, laureata literackiej Nagrody Nobla z 1912 r.). Nazwy budynków Heddal, Hegge, Oye, Urnes, Torpo, Kvernes, Rodven, Garmo, Borgund pochodzą od norweskich miejscowości, w których zachowały się oryginalne kościoły klepkowe z epoki średniowiecza. Kompleks dysponuje łącznie 100 apartamentami i może przyjąć do 500 osób.

Inwestorem jest rodzinna firma deweloperska Piąta Pora Roku, która skomercjalizowała obiekt w formule condo. Za zarządzanie apartamentami odpowiedzialna jest spółka Aparting.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Nowy dyrektor Norweskiej Doliny w Szklarskiej Porębie

  1. Śmiech na sali . pani Marzena M została wyrzucona w grudniu 2018 😉 . A dzięki pracy tego pana ciągu 2 tygodni zwalnia się połowa gastronomi . #gopiter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *