Sieć Elbest Hotels członkiem IGHP

10 obiektów ogólnopolskiej sieci Elbest Hotels z 715 pokojami dołączyło w październiku do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Nowymi członkami Izby zostało sześć hoteli, dwa ośrodki wczasowo-wypoczynkowe oraz dwa ośrodki sportu i rekreacji z sieci Elbest Hotels.

Certyfikaty potwierdzające członkostwo w Izbie otrzymał 4-gwiazdkowy Hotel Krynica w Krynicy Zdroju oraz 3-gwiazdkowe hotele: Wolin w Międzyzdrojach, Rychło w Bogatyni, Solina w Myczkowcach pod Soliną, Sport w Bełchatowie i Wodnik w Słoku koło Bełchatowa, a także ośrodek Złoty Sen, Dom Wypoczynkowy Bełchatów, OSiR Wawrzkowizna i CSiR Krasnobród.

- Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do IGHP. Członkostwo w Izbie daje nam nadzieję na podniesienie jakości świadczonych usług. Ten ważny dla nas krok jest jednym z kierunków współpracy z branżą turystyczną w Polsce - mówi Jarosław Nowak, który w czerwcu objął stanowisko prezesa zarządu sieci Elbest Hotels. Ogólnopolską sieć hotelową Elbest Hotels tworzą zarówno hotele, jak i obiekty ekonomiczne położone w całej Polsce. Łącznie w 10 obiektach znajduje się blisko 1900 miejsc noclegowych oraz ponad 2500 profesjonalnie przygotowanych miejsc konferencyjnych.

- Cieszymy się, że grono naszych członków sukcesywnie się zwiększa. Stanowi to dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych inicjatyw i działań – powiedział Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *