Mextra zaprasza na Targi HORECA GASTROFOOD w Krakowie.

W dniach 20-22 listopada 2019 r. odbędą się targi HORECA GASTROFOOD w Krakowie. Nasza firma również będzie brała w nich udział. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska A14 w hali Wisła. Za niecałe 3 tygodnie przedstawimy premierowy pokaz naszych nowości bankietowych. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Od ponad 26 lat Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce w branży gastronomiczno-hotelarskiej. Szeroki wybór tematów, ciekawy program towarzyszący Akademii Wiedzy HORECA®, doskonali goście specjalni oraz kulinarne show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów zapewnia niezapomniane wrażenia.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zaproszenia na targi. W celu ich uzyskania wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym pod numerem 77 483 70 70 lub 531 542 542.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *