Aries Zakopane: piąta gwiazdka na piąte urodziny   INWESTYCJE

Otwarty w 2014 roku Aries Hotel & Spa w Zakopanem, podwyższył swoją kategorię do pięciu gwiazdek. To trzeci 5-gwiazdkowy hotel w Zakopanem po Rezydencji Nosalowy Dwór i Rysach. Wkrótce ruszyć ma też Nosalowy Park.

Jak mówi Agnieszka Kopacz, dyrektor Ariel Hotel & SPA, po zebraniu wszystkich dostępnych opinii o hotelu i ich przeanalizowaniu dostrzeżono ważną informację, którą przekazywali goście. –Wyrażali oni zdziwienie, że Aries Hotel and SPA jest hotelem 4-gwiazdkowym, a nie 5-gwiazdkowym. Zaczęliśmy zastanawiać się nad tym skąd taka opinia. Hotelowi nie brakowało od samego początku niczego pod względem formalnym, aby zostać skategoryzowanym jako hotel 5-gwiazdkowy. Staramy się każdego dnia i dla każdego gościa równie mocno więc kategoryzacja wydawała nam się sprawą wtórną. Okazało się, że goście oczekują od nas formalnego podniesienia standardu.  

Aries Hotel & Spa położony koło Krupówek, w siedzibie byłego Domu Turysty, przeszedł gruntowną renowację. Architektura i wystój hotelu harmonijnie łączą podhalańską stylistykę z nowoczesnym wzornictwem i elegancją. Hotel oferuje 99 pokoi i apartamentów, strefę SPA i wellness z basenem termalnym, zewnętrznymi jacuzzi i strefą saun, siłownię oraz dwie sale zabaw dla dzieci. Menu restauracji Halka oferuje autorskie potrawy oparte na lokalnych produktach, a także modne dania z najwyższej klasy wołowiny. – Niebawem obchodzimy piąte urodziny i piąta gwiazdka to taki prezent dla naszych gości – mówi Krzysztof Guzik, członek zarządu Platan Hotels & Resorts.

Jeszcze w tym sezonie zimowym otwarty ma być drugi hotel Aries, w Wiśle z 89 pokojami. – Liczymy, że Aries Hotel & Spa Wisła stanie się równie lubiany przez gości jak hotel w Zakopanem. Nie ma tam oczywiście klimatu Podhala, ale jest oszałamiająca beskidzka natura, świetna infrastruktura narciarska i równie pięknie przygotowane dla gości wnętrza hotelu i restauracji. Stworzyliśmy tam wspaniałą restaurację z przepiękna oranżerią i tarasem niemal nad brzegiem rzeki – przekonuje Maria Makal-Młynarska, doradca zarządu ds. rozwoju biznesu i strategii rynkowej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *