Accor wprowadza do Sopotu markę MGallery   INWESTYCJE

Grupa Accor przejmie od Radisson Hotel Group zarządzanie hotelem Rezydent w Sopocie. Obiekt od przyszłego roku działać będzie pod pięciogwiazdkową marką MGallery, jako Sopot MGallery Hotel Collection.

Hotel Rezydent w Sopocie położony jest przy deptaku Bohaterów Monte Cassino, niedaleko plaży oraz molo. Goście mogą korzystać z 65 pokoi, w tym 8 o podwyższonym standardzie oraz Apartamentu Sopockiego. Ich wystrój to połączenie unikalnych mebli, miękkich tkanin oraz nowoczesnego wyposażenia.

Zdecydowaliśmy się na tę współpracę na podstawie analizy ofert. Braliśmy pod uwagę, m.in. spójność atrybutów proponowanych marek z naszą strategią, trwałość zakładanych wyników finansowych na przestrzeni kolejnych lat, realne wsparcie realizacji wspólnego biznesplanu przez sieć i przełożenie się proponowanego modelu biznesowego na wzrost konkurencyjności naszego obiektu w Trójmieście, a tym samym na wzrost wartości naszego hotelu. Marka MGallery pokazała nam się jako wyjątkowa kolekcja ofert hoteli butikowych, z których każdy ma swój własny, oryginalny design i niepowtarzalną historię do opowiedzenia odwiedzającym. Wierzymy, że właśnie Hotel Rezydent, a wkrótce już po remoncie - Rezydent Sopot MGallery Hotel Collection, stojący „u bram” głównej promenady Sopotu, wiodącej jedną z najbardziej znanych ulic w Polsce prosto do sopockiego molo, doskonale wpisuje się w siłę tej marki, za którą stoi największa w Europie sieć hoteli Grupy Accor - mówi Przemysław Lech Figarski, prezes zarządu Rezydent S.A.

Grupa Accor ze swojej strony zapewni wiedzę i know-how ekspertów, wsparcie marketingowe, dostęp do globalnych systemów dystrybucji i programu lojalnościowego. Wdroży także swoją autorską formułę zarządzania.

Butikowy Hotel Rezydent wyróżnia się znakomitym położeniem ze względu na bliskość promenady i dworca, uznaną jakością oraz profesjonalną obsługą. Chcemy wesprzeć go sprzedażowo i zwiększyć jego rozpoznawalność na międzynarodowym rynku poprzez nadanie mu wsparcia uznanego brandu. To świetna inwestycja w przyszłość i początek ważnego partnerstwa - mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Polsce, Accor

Właścicielem tego otwartego w 2001 roku hotelu jest Grupa Rezydent. Należy do niej także trójmiejski hotel Radisson Blu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *