Courtyard Marriott obecny we wszystkich stanach USA

Wraz z otwarciem 1 czerwca najnowszego hotelu Courtyard sieci Mariott w Waikiki na Hawajach, zakończono projekt budowy hoteli tej marki we wszystkich stanach USA.
Courtyard Marriott jest pierwszą marką, która posiada hotele w każdym stanie tego kraju i których liczba wzrosła do ponad 830 hoteli na całym świecie. "To ogromne osiągnięcie tej marki", powiedział Brian King, wiceprezes oraz globalny menadżer marki Courtyard Marriott. "Fakt, że Courtyard jest tak silnie obecny w Stanach Zjednoczonych i na arenie międzynarodowej  jest świadectwem lojalności wobec marki klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych"- dodał. W Stanach Zjednoczonych marka ta jest obecnie poddawana metamorfozie poprzez redefiniowanie funkcji hotelowego lobby. Po przyjeździe gości witają jasne, żywe kolory i całkowicie nowe hole recepcyjne a standardowa recepcja została zastąpiona przez bardziej kameralny piedestał powitalny, który sprzyja bardziej osobistym relacjom.  Lobby także zostało wzbogacone o unowocześnione bary bistro: The Bistro - Eat. Drink.Connect, otwarty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu market,  różnorodne miejsca do siedzenia oraz darmowy internet.  Obecnie prawie 50 hoteli posiada nowy wystrój lobby a kolejne 75 przejdzie metamorfozę do końca roku. Obecny już w 28 krajach Courtyard planuje otworzyć hotele w dziewięciu innych krajach do końca 2010 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *