Daiva Maciule z Mercure Warszawa Grand – Hotelarzem Roku 2019 w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Daiva Maciule, dyrektor generalna Mercure Warszawa Grand, została Hotelarzem Roku 2019 w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia.  Dyrektorem swojego pierwszego hotelu sieciowego na Litwie została w wieku 29 lat.

Swoją przygodę z grupą Accor/Orbis rozpoczęła w 2005 roku jako kelnerka w Novotel Vilnius Centre. W kolejnych latach awansowała na kierownika restauracji, kierownika gastronomii i dyrektor operacyjną. W 2014 roku została dyrektor generalną 4-gwiazdkowego hotelu Mercure Marijampole. W 2016 roku przeniosła się do Polski, by objąć stanowisko dyrektor generalnej hotelu Mercure Gdynia Centrum, w którym z sukcesem zakończyła proces rebrandingu. W tym roku została dyrektor generalną Mercure Warszawa Grand - jednego z najlepszych hoteli Accoru w Europie Środkowo-Wschodniej.


Daiva Maciule jest absolwentką Litewskiego Uniwersytetu Nauk Edukacyjnych oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego (udział w programie Top Talent Hotel Management organizowanym przez Accor). Na Uniwersytecie Zarządzania i Ekonomii na Litwie (ISM) zrealizowała program Strategii i Marketingu. W 2018 roku ukończyła IHMP - International Hospitality Management Program (Accor Académie / ESSEC Business School). Uczęszczała do Szkoły Sommelierów.

W tej kategorii nominowani też byli:

  • Sylwia Raczyńska, dyrektor generalna Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
  • Maciej Wyskiel, dyrektor generalny IBB Hotel Długi Targ, Gdańsk
  • Adam Żygadło, dyrektor kompleksu Best Western Portos, Atos i Aramis, Warszawa

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *