Maciej Naziębłło dyrektorem Novotel City West – ibis Budget Bronowice w Krakowie   PERSONALIA

Maciej Naziębłło, dotychczasowy dyrektor ibis Kraków Centrum został dyrektorem kompleksu Novotel Kraków City West  – ibis Budget Kraków Bronowice, łącznie z 425 pokojami.

Pierwsze kroki zawodowe stawiał w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto 15 lat temu jako kierownik. W 2006 roku otwierał już swój pierwszy Etap Hotel w Częstochowie (potem był to pierwszy ibis Budget w Polsce). Był wtedy najmłodszym dyrektorem hotelu. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w codzienną pracę zostały docenione, a w ramach nowych zadań przypadło mu otwarcie ibis Budget Bronowice, a także prowadzenie hoteli ibis i ibis Budget Stare Miasto w Krakowie. W kolejnych latach brał aktywny udział w tworzeniu hotelu ibis Kraków Centrum, gdzie najpierw był dyrektorem operacyjnym, a następnie generalnym.

Latem tego roku został dyrektorem generalnym hotelu Novotel Kraków City West oraz otwieranego przez siebie w 2008 roku ibisa Budget Kraków Bronowice. Novotel jako pojedynczy obiekt w Krakowie to największy hotel w tym mieście i liczy 305 pokoi. Chociaż obiekt powstał w latach 70. to po remoncie ma nową twarz i jakość.

W Novotelu zastąpił Violetę Krzemień-Banot, która została dyrektorem generalnym kompleksu Novotel & ibis Kraków Centrum, o czym więcej pisaliśmy TU.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *