Hotele Louvre Hotels Group zaangażowane społecznie

Pracownicy sieci hoteli Louvre Hotels Group pomagają podopiecznym fundacji „Zdążyć z pomocą”. Dla ponad 50 dzieci z dwóch warszawskich ośrodków pracownicy biura regionalnego LHG oraz warszawskiego kompleksu hotelowego organizują świąteczne paczki. Również pozostałe polskie hotele sieci LHG wspierają różnorodne inicjatywy społeczne.

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą” jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja wspiera ponad 36 tys. podopiecznych: dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. – Dla nas najważniejsze jest, aby zobaczyć uśmiech na buziach tych dzieci. Czujemy, że za tak niewiele możemy zrobić tak wiele i to dodaje nam skrzydeł – mówi Francois Delattre, director integration managment sieci Louvre Hotels Group w Polsce. – Nasi pracownicy zawsze chętnie włączają się w pomoc potrzebującym oraz dawanie radości najmłodszym. Od kilku miesięcy naszymi gośćmi są przedszkolaki, które w ramach akcji CSR Kids our Future odwiedzają nasze hotele.

Poszczególne hotele również lokalnie starają się wesprzeć różne inicjatywy. I tak, Campanile w Poznaniu i w Katowicach wspierają schroniska dla zwierząt, podobnie jak hotel Campanile Wrocław Stare Miasto, który pomoże schronisku dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu TOZ. Z kolei szczeciński Campanile przygotowuje paczki dla seniora. Również z myślą o tych nieco starszych swoje wsparcie adresuje krakowski hotel Campanile, który zaangażował się w pomoc Stowarzyszeniu Radosny Senior. Z kolei hotel Metropolo by Golden Tulip Kraków wyszedł z zaproszeniem do dzieci i wychowawców jednego z krakowskich domów dziecka, na wspólną kolację wiglijną. Lubelski Campanile przygotowuje paczki dla dzieci z Hospicjum im. Małego Księcia, a kompleks Wrocław Centrum podaruje prezenty na święta dzieciom z Centrum Onkologicznego „Przylądek Nadziei”.  Campanile Bydgoszcz zdecydował się na wsparcie mamy, która samotnie wychowuje czwórkę dzieci, a łódzki hotel Campanile zaangażował się w projekt pomocowy Domni Bezdomni, działający lokalnie od 2015 roku.

Pracownicy grupy hotelowej Louvre Hotels każdego roku biorą udział w akcjach wspierania innych, nie tyko w okresie świątecznym. Swoją cegiełkę dokładają również podczas głośnego Poland Business Run, charytatywnego biegu biznesowego w Polsce, który ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnościami, spełnienie ich marzeń oraz promocję aktywnego stylu życia. Grupa Louvre Hotels zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcjach charytatywnych, bo pomaganie ma sens a integruje I daje poczucie satysfakcji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *