Świąteczne spotkanie inwestorów hotelowych   POD PATRONATEM HOTELARZA

W ostatnią środę w klubie Aviator Bar&Lounge, mieszczącym się na najwyższym 10. piętrze hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie, odbyło się wyjątkowe przedświąteczne spotkanie w gronie czołowych hotelarskich inwestorów, przedstawicieli sieci hotelowych i wiodących dostawców rozwiązań i usług dla hotelarstwa. Inicjatorem spotkania była CBRE, największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, natomiast Patronem Medialnym czasopismo „Hotelarz”.

Spotkanie rozpoczęło się od merytorycznych prezentacji produktowych sponsorów wydarzenia, firm: First Data, Roca, UPC i DMDmodular.

Dalsza część spotkania obfitowała w ciekawe dyskusje i kuluarowe, nieoficjalne rozmowy gdzie uczestnicy mogli wymienić się spostrzeżeniami i opiniami.

- Siłą tego spotkania był niewątpliwie dobór uczestników, czołowych inwestorów z rynku hotelowego, którzy w nieformalnej atmosferze mieli okazję odbyć dziesiątki pasjonujących dyskusji i jak sądzę podczas nich zrodziło się wiele pomysłów na wspólne przedsięwzięcia biznesowe. Jestem przekonany, że to przedświąteczne spotkanie wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń dla właścicieli hoteli – podsumował Rafał Rosiejak, szef działu hotelowego w CBRE Polska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *