Christmas Coutere – moda na święta w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town

Celebracja Bożego Narodzenia – Art De Noel – jest dla Sofitel Hotels & Resorts, ambasadorów francuskiej kultury na całym świecie, jednym z najważniejszych wydarzeń. Co roku marka ta wybiera magiczny i niepowtarzalny motyw przewodni, który towarzyszy gościom w czasie Świąt. Tegoroczny, pełen nawiązań do świata mody wystrój hotelowych przestrzeni pozwoli poczuć, jak wielkim projektantem Świąt jest właśnie Sofitel.

Wywodząca się z Francji, pierwsza międzynarodowa marka luksusowych hoteli Sofitel Hotels & Resorts jest ambasadorem francuskiego stylu i sztuki życia. Działając zgodnie z filozofią Live the French Way stara się wyznaczać standardy komfortu i gościnności oraz dbać o najwyższą jakość doznań – również tych duchowych.

W tym roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, hotel Sofitel Wroclaw Old Town oferuje wyjątkową podróż do świata mody. Inspiracją do stworzenia tego typu dekoracji jest świat Haute Couture, dzięki któremu w hotelu przeżyć można francuską radość z życia i zobaczyć nowe oblicze ponadczasowej elegancji.  Gości wita choinka w kształcie sukienki z długim trenem. Pozostałe dekoracje, obecne we wnętrzu łączy zabytkowa maszyna do szycia. Stojące na niej, ręcznie wykonane tiulowe choinki nawiązują do motywu Haute Couture, jak również bombki w kształcie flakoników z perfumami i dekoracje imitujące perełki, swoim blaskiem podkreślają ten niezwykły dla hotelu okres.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *