gut-Hotels – dołącz do nas   MATERIAŁ PARTNERA

„Kto przy dobrym stoi, złego się nie boi.“
„Do sieci marketingowej gut-Hotels przystąpiliśmy w 2007 roku. Ze względu na nasze położenie poza obszarem miasta zdecydowaliśmy się skorzystać z logotypu Land-gut-Hotels.

W dzisiejszych czasach sieci koncernowe dyktują zasadyrynkowe. Dlatego uznaliśmy, że samodzielny hotel powinien współpracować branżowo na arenie międzynarodowej. Europejska marka i sieć współpracy wzbogacają nasz wizerunek i poszerza horyzonty. Nie jesteśmy przy tym konkurencją dla innych obiektów w sieci gut-Hotels. Każdemu zrzeszonemu hotelowi przysługuje ochrona w obrębie regionu.Obecność na meetingach gut-Hotels jest dla nas czymś naturalnym. Chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami. Centrala z kolei zapewnia nam dostęp do aktualnej, wartościowej wiedzy branżowej. Natomiast giełda dostawców oferuje nowości dla hoteli i gastronomii.Jest też część praktyczna spotkań: pokazy kulinarne, warsztaty kelnerskie i ćwiczenia z efektywnego zarządzaniu gastronomią”Helena i Zdzisław Czarneccy


Hotel Dwór Czarneckiego już od 17 lat gości podróżujących na Podlasie i do Białegostoku. Właściciele stworzyli obiekt o wysokim poziomie obsługi, urządzony w stylu dworskim, tak w architekturze jak i wyposażeniu. W 2008 roku uzupełniono ofertę o powierzchnię zabiegową SPA oraz Strefę Wellness.Znakomita gastronomia, z szeroką gamą potraw kuchni
regionalnej oraz europejskiej spełnia oczekiwania gości indywidualnych oraz klientów grupowych i biznesowych. Dania restauracji hotelowej są znane i cenione nie tylko w regionie. Zainteresowanie organizacją imprez w Dworze nie maleje od lat. Catering hotelu jest w stanie zorganizować i obsłużyć imprezy do 1000 osób.Właściciele obiektu angażują się również charytatywnie w społeczności lokalnej w ramach Fundacji Rodziny Czarneckich, której są założycielami.

gut-Gruppe / Franz Tranow KG
Hammer Straße 26 • 48153 Münster
www.gut-gruppe.eu
Fon +49 (0)251 534602-0
Fax +49 (0)251 534602-9
eMail info@gut-gruppe.eu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “gut-Hotels – dołącz do nas

  1. Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
    Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

    Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

    Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *