Raffles Spa otwiera długo oczekiwany basen rekreacyjny   INWESTYCJE

Raffles Spa Europejski otworzył unikatowy basen hotelowy z przeciwprądem, wodospadem, dyszami do hydromasażu oraz jacuzzi. Basen mieści się  w hotelowych podziemiach, gdzie w XIX wieku zbudowano skarbiec.

Z zachowanych ogłoszeń prasowych z początku XX wieku wiadomo, iż mieściły się w nim depozytowe skrytki dla klientów dwóch banków, jakie działały w budynku Hotelu Europejskiego – Banku Zjednoczonych Ziem Polskich oraz Banku Przemysłowego Warszawskiego.

Basen zlokalizowany na poziomie -1 to miejsce, które najlepiej oddawać ma filozofię wellness marki Raffles, oferując sensualną podróż z udziałem wszystkich zmysłów. „Pięknie zaprojektowane pokoje zabiegowe, ekskluzywne zabiegi opracowane specjalnie dla Raffles Spa, damskie i męskie strefy relaksu wyposażone w sauny i łaźnie parowe, prysznice witalności, fontanny lodowe oraz strefa fitness czynna 24/7 gwarantują relaks nie tylko dla ciała, ale także dla ducha, w samym sercu tętniącej życiem Warszawy” – przekonuje hotel.

Zabiegi przygotowane zostały we współpracy z dwoma profesjonalnymi markami kosmetycznymi – Aromatherapy Associates oraz Sisley Paris. Obie marki bazują na naturalnych olejkach eterycznych oddziałujących na ciało i zmysły. Oferta Spa obejmuje także spersonalizowane zabiegi w duchu holistycznym – rozpoczynające się  od prowadzonej medytacji „mindfulness”, po której następuje dobierany do indywidualnych potrzeb rytuał inhalacji na bazie olejków eterycznych i zakończone łagodnym powrotem do rzeczywistości, z elementami medytacji.

Poczucie lokalnej tożsamości podkreśla odrestaurowana mozaika naścienna Krystyny Kozłowskiej z 1961 roku, przedstawiająca “Porwanie Europy”, przeniesiona do recepcji Spa z lobby Hotelu Europejskiego. Lokalne detale widoczne są także w postaci naparów herbacianych oraz zapachów, bazujących na polskich kwiatach i ziołach.

Raffles Spa:

  • 5 pokojów zabiegowych
  • 1 pokój VIP dla par
  • zabiegi na bazie dwóch prestiżowych marek – Aromatherapy Associates oraz Sisley Paris
  • sauna i łaźnia parowa
  • prysznice witalności i fontanna lodowa
  • basen z przeciwprądem, dyszami do hydromasażu oraz jacuzzi
  • siłownia TechnogymTM czynna 24/7

Jednorazowe wejście do takiego SPA kosztuje 150 zł.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *