Seaside Park w Kołobrzegu ze sprzętem Technogym

Do dyspozycji gości 4-gwiazdkowego hotelu Seaside Park, który otwarty został w ub.r. w Kołobrzegu, oddano centrum fitness wyposażone w sprzęt marki Technogy oraz sale konferencyjne o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

–  Cieszymy się, że nowoczesne obiekty hotelowe ufają naszej marce i otwierają własne centrum fitness oparte na sprzętach Technogym – komentuje Dominik Śliwowski, członek zarządu ITP S.A., dyrektor generalny marki Technogym w Polsce. – Razem z hotelem Seaside Park w Kołobrzegu mamy wspólny cel gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług i produktów.

Goście, chętni do spędzenia aktywnie czasu wolnego, mają do dyspozycji zarówno urządzenia do treningu wzmacniającego np. z linii Selection 700 oraz sprzęt cardio: bieżnie Jog Forma czy rowery do treningu grupowego Group Cycle. – To co wyróżnia nas na tle innych obiektów, to nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale także ogrom atrakcji dla gości oraz wielkość centrum fitness – mówi Przemysław Matyjanka, dyrektor hotelu Seaside Park. – Naszym gościom oferujemy 200 m kw. przestrzeni do ćwiczeń, z czego 120 metrów to strefa maszyn cardio i urządzeń siłowych, a 80 metrów przeznaczone jest na treningi grupowe na rowerach Group Cycle Technogym. Zajęcia te, prowadzone przez certyfikowanego trenera, cieszą się dużym zainteresowaniem gości, ale także zorganizowanych grup sportowców.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *