Nowa dyrektor hotelu Robert’s Port   PERSONALIA

Małgorzata Jędrzejczyk, wcześniej związana z hotelem Gołębiewski w Mikołajkach i Mazuria w Mrągowie, awansowała na stanowisko dyrektor generalnej hotelu Robert’s Port w Starych Sadach obok Mikołajek.

Małgorzata Jędrzejczyk z hotelarstwem związana jest od 14 lat. Swoją karierę w hotelarstwie zaczęła w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, gdzie pracowała w latach 2006 - 2017 na stanowisku recepcjonisty. Następnie związana z hotelem Mazuria w Mrągowie, w którym została koordynatorem ds. rezerwacji grupowych. Jej kolejnym portem na mazurskim rynku hotelarskim był już hotel Robert’s Port. Dołączyła do załogi w maju 2018 roku jako specjalista ds. sprzedaży. 5 miesięcy później objęła stanowisko managera sprzedaży, by po kolejnych 12 miesiącach przejąć stery jako dyrektor hotelu.

Hotel Robert’s Port dysponuje 159 pokojami i 3 salami konferencyjnymi na 90, 110 i 200 osób. Nowa dyrektor zmierzy się z otwarciem nowego centrum konferencyjnego w 2020 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *