Niecodzienna historia nowych strojów pracowników Campanile

Udział w akcjach charytatywnych, nowy program lojalnościowy Instant Flavours Benefit oraz zmiana wizerunku pracowników sieci hoteli Campanile - końcówka roku 2019 była dla Louvre Hotels bardzo dynamiczna.

Niewątpliwą ciekawostką jest sposób zmiany identyfikacji wizualnej pracowników sieci hoteli Campanile, którzy z końcem roku otrzymali nowe uniformy i od tego czasu prezentują je dumnie wszystkim odwiedzającym hotele gościom. Louvre Hotels Group od dłuższego czasu kieruje do swoich pracowników specjalny projekt „Teraz Ty, teraz My”, którego głównym zadaniem są wspólne działania na rzecz ulepszania swojego miejsca pracy – sukces projektu wynika z dużego zaangażowania samych pracowników. Nie bez powodu LHG otrzymało w 2019 roku certyfikat The Best Place to Work.

Za doskonałe podsumowanie I edycji projektu uznano jeden z pomysłów, dotyczący stworzenia nowego i autorskiego wzoru stroju służbowego dla pracowników sieci hoteli Campanile. Ogłoszony konkurs na zaprojektowanie nowych kreacji cieszył się dużym zainteresowaniem – okazało się, że wśród pracowników sieci Campanile nie brakuje ciekawych pomysłów i nowatorskich rozwiązań. Ostatecznie, pracownicy głosując, wspólnie wybrali jeden projekt, który zawierał wszystkie wymagane części składowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o kolorystkę dedykowaną marce – kolory biel i granat oraz nowopowstałe logo Hello, które nadaje lekkości i odzwierciedla podejście do gościa.

Kolejny etap to współpraca z profesjonalną firmą - zwyciężczyni konkursu została zaproszona do siedziby pracowni projektowej we Francji, aby już na miejscu przyjrzeć się poszczególnym etapom pracy profesjonalistów, w których sama brała również aktywny udział. Następny krok to produkcja kolekcji ubrań, na której finalny efekt czekali wszyscy.

I tak powstały trzy warianty strojów dla kobiet i mężczyzn w zależności od wykonywanej pracy, od firmowego t-shirta, przez wersję casual, aż po opcję elegancką. Końcowy efekt zasługuje na pozytywny komentarz. – Bardzo cieszymy się z dużego zaangażowania, do którego zachęcił nas wszystkich projekt „Teraz Ty, teraz My”, jest to dla nas wskazówka, że ścieżka, jaką firma zdecydowała się iść, to prawidłowy kierunek do stworzenia uczciwego i odpowiedzialnego miejsca pracy, a tym samym do współpracy z zadowolonym zespołem – mówi Natalia Kukowska, Dyrektor Regionu Zachodniego i hotelu Campanile Bydgoszcz – Projekt w różnych formach będzie z pewnością kontynuowany w kolejnych latach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *