Gdański Number One by Grano na ferie

3-gwiazdkowy hotel Number One by Grano na Wyspie Spichrzów w Gdańsku przygotował ofertę na ferie z pakietami od 480 zł za pokój ze śniadaniem i obiadokolacją przy pobytach minimum trzydniowych.

Pakiety pobytowe obejmują nocleg ze śniadaniem w formie bufetu oraz obiadokolacją przygotowaną przez szefa kuchni i z mini-bufetem dla najmłodszych. Dla dzieci przewidziano m.in. animacje, malowanie twarzy czy warsztaty kulinarne z szefem kuchni. Rozrywką dla całej rodziny będą wieczory filmowe z gorąca czekoladą. W hotelu można również korzystać z konsoli Play Station i wypożyczyć klocki Lego do pokoju. W ramach pakietów będzie można także korzystać ze strefy spa & wellness. Dodatkową atrakcją będzie bezpłatny wstęp do muzeów oraz innych ważnych obiektów turystycznych, który zapewni Karta Turysty otrzymywana podczas check inu. Dzięki niej będzie można zwiedzić m.in. obiekty należące do Narodowego Muzeum Morskiego (m.in. Żuraw Gdański, Dar Pomorza), Dwór Artusa, Muzeum Bursztynu, ZOO w Gdańsku, Centrum Hewelianum i wiele innych.

Hotel Number One by Grano ze 172 pokojami otwarty został w 2017 r. w ramach kompleksu Nowa Motława z 298 Apartamentami Grano oraz strefą wellness z basenem, saunami i siłownią.

Ferie nad Bałtykiem to niebanalny sposób na zimowy wypoczynek. Większość osób kojarzy ten czas z pobytem w górach, ale w obliczu warunków pogodowych, które nie sprzyjają uprawianiu sportów zimowych, obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą mówi Marcin Siepiera, kierownik marketingu w Number One by Grano.– Przygotowujemy dopasowane do pory roku pakiety, które pozwalają dzieciom i dorosłym ciekawie spędzić czas wewnątrz hotelu, ale też korzystać za darmo z popularnych atrakcji turystycznych, również zlokalizowanych we wnętrzach budynków, gdzie nie straszna nam plucha


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *