Jakub Przybyła dyrektorem hotelu Katowice   PERSONALIA

Jakub Przybyła, ostatnio zastępca dyrektora hotelu Moxy Katowice Airport, został dyrektorem hotelu Katowice, należącego do grupy kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego. PHH ma ambitne plany modernizacyjne dla hotelu Katowice, które ogłoszone mają być w marcu.

Jakub Przybyła z hotelarstwem związany jest od blisko 20 lat. Zaczynał w hotelu Ibis Zabrze jako recepcjonista, a później został kierownikiem recepcji. W 2004 r. został kierownikiem działu sprzedaży, a następnie kierownikiem części hotelowej Novotelu Centrum w Katowicach. W 2008 r. objął stanowisko dyrektora hotelu Novotel Malta w Poznaniu, a potem Mercure w Opolu. W latach 2012-2018 był dyrektorem 4-gwiazdkowego hotelu Szafran w Czeladzi, a następnie nowo otwartego Golden Tulip Magnus w Bystrej. W połowie ub.r.  został zastępcą dyrektora hotelu Moxy Katowice Airport oraz brał udział, jako wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe w otwarciu hotelu Moxy Poznań Airport.

– W związku z planami rozwoju hotelu Katowice jestem przekonany, że osoba z takim doświadczeniem operacyjnym jak Jakub Przybyła będzie niewątpliwym wzmocnieniem dla hotelu. Jestem przekonany, że w szybkim czasie Kuba będzie mógł wykazać się zarówno swoimi umiejętnościami operacyjnymi jak i zarządzania zasobami ludzkimi, które będą miały wpływ na zwiększenie pozycji hotelu Katowice na rynku – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotel Katowice położony bezpośrednim sąsiedztwie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego dysponuje 161 pokojami i czterema salami konferencyjnymi łącznie na 150 uczestników. Należał do spółki skarbu państwa Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, które jest włączane w strukturę PHH, razem z budynkami po byłym hotelu Monopol w Zabrzu i obiekcie Pionier w Bytomiu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *