Sabre z Accor – powstanie zunifikowana platforma dla branży hotelarskiej

Sabre, globalny lider nowych technologii w branży turystycznej, będzie współpracować z siecią Accor nad stworzeniem nowej, kompleksowej usługi do rezerwacji i zarządzania nieruchomościami dla globalnej hotelarskiej. Nowa platforma będzie opierać się na istniejących rozwiązaniach hotelarskich Sabre.

Sabre, przy współpracy z nowym partnerem, zamierza rozwinąć możliwości kompleksowego zarządzania nieruchomościami oraz wzbogacić istniejące już centralne systemy rezerwacji o ograniczonym zakresie usług. Możliwości te zostaną połączone w ramach nowej, ujednoliconej platformy natywnej. Będzie ona dostępna dla wszystkich klas nieruchomości we wszystkich regionach geograficznych. – Cieszymy się na myśl o współpracy z Accor i nie możemy doczekać się, aż wspólnie przedefiniujemy doświadczenia gości. Wiemy, że nasi klienci w przeszłości mieli ograniczone możliwości w tym obszarze, dlatego wprowadzimy rozwiązania, które przedstawiciele branży określili jako niezbędne – powiedział prezes Sabre, Sean Menke.

W jaki sposób nowa platforma wpłynie na funkcjonowanie podmiotów w branży hotelarskiej. – Jej opracowanie zasili nową generację rozwiązań w zakresie sprzedaży detalicznej czy też dystrybucji, które umożliwią hotelom zwiększenie przychodów spoza tradycyjnych źródeł. Jednocześnie będą mogły one oferować unikalne i spersonalizowane usługi dla wszystkich gości na całym świecie – tłumaczy Sean Menke.

Rozwiązania dostarczane przez Sabre – oprogramowania, systemy rezerwacyjne czy systemy dostępne na urządzenia mobilne – są używane przez setki linii lotniczych i tysiące hoteli. W Krakowie od 2000 roku działa globalne centrum rozwoju, Sabre Polska, zatrudniające ponad 1500 osób. Polscy programiści odpowiadają za kluczowe projekty dla całej firmy, w tym za wytwarzanie produktów dla branży biur podróży oraz rozwiązania wspierające funkcjonalność linii lotniczych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *