Piotr Rudziński awansuje w strukturze Dobrego Hotelu   PERSONALIA

Piotr Rudziński, dotychczasowy dyrektor regionalny Dobrego Hotelu, został dyrektorem operacyjnym w tej sieci.

Rudziński swoją karierę rozpoczynał w spionie gastronomicznym sieci Qubus. Z siecią Dobry Hotel związany od 2004 roku. Zarządzał w niej m.in. hotelem Sedan w Sopocie, a następnie hotelami Różany Gaj w Gdyni oraz Aqua w Sopocie. Od 2018 roku pełnił funkcję dyrektora regionalnego.

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale Towaroznawstwa i Organizacji Usług Hotelowych. Od 2015 roku jest także wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku Turystyka i Zarządzanie.

Do jego zadań na stanowisku dyrektora operacyjnego należeć będzie kompleksowe nadzorowanie i kontrolowanie pracy wszystkich hoteli będących w portfolio Dobrego Hotelu.

Dobry Hotel to spółka z ponad 15-letnim doświadczeniem, zarządzająca bazą 11 hoteli zlokalizowanych w całej Polsce.  Logo Dobrego Hotelu widnieje na obiektach m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie, Jastarni, Gdyni, Sopocie, w Mikołajkach i Zakopanem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *