Awanse wewnętrzne w LHG   PERSONALIA

Szymon Ciężkowski, dotychczasowy dyrektor generalny hotelu Campanile Lublin został nowym zastępcą dyrektora generalnego w kompleksie hoteli w Warszawie – Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe. Jego miejsce w Lublinie zajął Andrzej Kozak. Obaj związani są z LHG o początku swoich karier zawodowych.

Szymon Ciężkowski

Szymon Ciężkowski karierę w Louvre Hotels Group rozpoczął w Campanile Warszawa, gdzie pracował jako Front Office Manager, aby w 2017 roku opuścić stolicę dla lubelszczyzny. W lubelskim Campanile objął stanowisko dyrektora geeralnego i przez ostatnie 3 lata zarządzał hotelem. Z początkiem roku zawodowa ścieżka Szymona Ciężkowskiego ponownie przywiodła go do Warszawy, do kompleksu hoteli Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe, gdzie będzie wspierał obecne zarządzanie w celu poprawy wydajności całego kompleksu.

Andrzej Kozak

Andrzej Kozak współpracę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, jako stażysta, później kelner i recepcjonista w lubelskim hotelu Campanile. Już w 2016 roku został zastępcą dyrektora hotelu, aby w tym roku zastąpić Szymona Ciężkowskiego na stanowisku dyrektora generalnego w Campanile Lublin, gdzie realizuje własną wizję zarządzania hotelem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *