W Katowicach powstanie Vienna House R.evo   INWESTYCJE

W Katowicach, na rogu Sokolskiej i Skargi, powstanie pierwszy w Polsce hotel należącej do Vienna House marki R.evo. Inwestorem jest Pinewood Investment Management.

Projekt innego Vienna House R.evo, 600 pokojowego hotelu w Monachium, autorstwa BWM Architekten

203 pokojowy hotel ma zadebiutować na katowickim rynku w I półroczu przyszłego roku. Będzie to drugi, po Vienna House Easy, hotel w Katowicach zarządzany przez Vienna House.

Ogłoszona w 2018 roku koncepcja marki R.evo łączyć ma pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne z nowoczesnym designem, luźną atmosferą pomieszczeń ogólnodostępnych oraz wyposażeniem cyfrowym i analogowym. Ta „trybrydowa” koncepcja oferować ma nowoczesną infrastrukturę techniczną i miejski styl życia w centrum – zakwaterowanie wpisujące się w wymagania nowoczesnego społeczeństwa. Jeden z pierwszych projektów pod tą marką powstaje w Monachium.

„Vienna House R.evo jest jak współcześni ludzie: mobilny, naturalny, ciekawy i otwarty”, opisuje markę Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. „Technologia bardzo nas zmieniła i nadszedł czas, by zaoferować odpowiednią przestrzeń dla nowych modeli życia.” 

W Vienna House R.evo goście mogą skorzystać z jednego noclegu, mieszkać przez kilka miesięcy albo wynająć miejsce do pracy tylko na pół dnia roboczego. Do wyboru są pokoje hotelowe, całkowicie wyposażone apartamenty, pokoje rodzinne, w których może mieszkać więcej osób nie rezygnując ze swojej prywatności oraz stanowiska pracy do wynajęcia. Design jest prosty i funkcjonalny.

Hotele Vienna House R.evo mają być zlokalizowane w centrach średnich i dużych miast. Pierwszy obiekt powstaje w Monachium. Kolejne otwarcia, poza Katowicami, planowane są w Budapeszcie, Hamburgu, Wiedniu, a także w Glasgow i Bangkoku. Vienna House planuje otwarcia do trzech nowych obiektów Vienna House R.evo rocznie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *