Ruszyła strona www Nosalowy Park z alternatywnym przewodnikiem po Zakopanem

Nosalowy Park Hotel & Spa, który otwarty ma zostać w pierwszej połowie kwietnia w Zakopanem, uruchomił swoją stronę www.nosalowypark.pl przygotowaną przez firmę Profitroom. 5-gwiazdkowy hotel ze 139 pokojami i apartamentami powstaje 500 m od Krupówek w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z 1905 roku.

Obiekt wyróżniać ma nowoczesna elegancja oraz niebanalna interpretacja lokalnej tradycji. Projekt hotelu opracowany przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci nawiązuje do wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc w sobie styl secesyjny i art déco. Za projekt wnętrz odpowiada gdańska pracownia Ideograf.

Projekt graficzny strony charakteryzują mocne akcenty graficzne, kolorystyka i elementy designu zaczerpnięte i nawiązujące do wnętrz hotelu, a także animacje nie stosowane do tej pory na stronach hotelowych w Polsce. Styl komunikacji wynika ze strategii obiektu podkreślając główne elementy stanowiące wyróżniki hotelu. Jednym z nich jest „Zakopane. Alternatywny Przewodnik” – wyjątkowa publikacja, której autorką jest rodowita góralka Beata Sabała Zielińska. Przewodnik dostępny będzie wyłącznie dla gości Nosalowego Parku i jak można dowiedzieć się ze strony „pozwoli Państwu nie tyle odkryć, co zrozumieć Zakopane”. Inspiracja Zakopanem i jego historią widoczna w hotelu znalazła odzwierciedlenie na całej podstronie „Alternatywne zwiedzanie”. Goście mają możliwość poznania Zakopanego, zaplanowania wycieczki z mapą miasta i listą jego najciekawszych atrakcji. Zakładka nawiązuje do publikacji „Zakopane. Alternatywny przewodnik”. Na stronie znajduję się również informacja o nowej autorskiej restauracji Wojciecha Modesta Amaro, która znajdować się będzie w Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane.

Układ  i struktura strony są proste, intuicyjne, przyjazne. Całość począwszy od projektu graficznego po treści oddaje charakter obiektu - prezentuje ofertę nowego, hotelu w Zakopanem, z inspirującą historią, eleganckim designem i jakością zachęcającą do zrobienia kroku dalej.

Strona internetowa www.nosalowypark.pl to również system rezerwacyjny. Umożliwia dokonywanie rezerwacji od 9 kwietnia. Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić nowości związane z obiektem czy mieć dostęp do najciekawszych wydarzeń lub ofert strona daję możliwość prostego zapisania się do newslettera i polubienia profili hotelu w social mediach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *