Sun & Snow wprowadzi do oferty w 2020 r. ponad 350 apartamentów inwestycyjnych

Grupa Sun & Snow  przygotowała w tym roku ofertę ponad 350 apartamentów sprzedawanych w systemie condo w Białce Tatrzańskiej, Szklarskiej Porębie i nad Bałtykiem. W ub.r. spółka wprowadziła do sprzedaży ponad 300 apartamentów.

W inwestycji Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska nieopodal stoków narciarskich powstanie kilkanaście kameralnych willi nawiązujących swoim charakterem do stylu podhalańskiego oraz budynek aparthotelowy. Dotychczas sprzedano blisko 80 proc. dostępnych apartamentów. W sprzedaży pozostaje kilkanaście lokali od 17 do 62 m kw. w cenach od 9,5 do 13 tys. zł za m kw. W 2020 r. rozpocznie się tu budowa trzech kolejnych budynków, które zaoferują ok. 40 apartamentów. W ramach inwestycji powstanie również mini SPA z sauną i pokojem masażu, pokój klubowy oraz sala konferencyjno-bankietowa i restauracja.

– Naszym atutem jest ponad 12-letnie doświadczenie nie tylko w budowie ale przede wszystkim w  wynajmie i zarzadzaniu apartamentami, dlatego wiemy co zrobić, by nasza  oferta pozwalała inwestorom generować stały, bezpieczny zysk przez cały rok. W Białce Tatrzańskiej, stawiamy na dużo atrakcji i dodatkowych funkcji, co przełoży się na przyszłe zyski właścicieli. W pierwszym etapie inwestycji powstały już dwie sale zabaw dla dzieci i młodzieży, a w kolejnych etapach inwestycji planowana jest budowa basenu” – mówi prezes zarządu Sun & Snow Real Estate Paweł Kobierski.

Pozostałe inwestycje będą zlokalizowane w Szklarskiej Porębie i nad Morzem Bałtyckim, a ich etapy przewidziane na najbliższych 12 miesięcy, liczyły będą od 80 do 130 apartamentów, co da łącznie liczbę 350 lokali wprowadzonych do oferty.

– Wyniki sprzedaży naszych projektów były w 2019 roku bardzo dobre, i już wiemy, że na pewno w 2020 r. będziemy mieli w sprzedaży więcej apartamentów, niż rok wcześniej. Być może będzie to nawet nieco więcej niż deklarowane na podstawie zaawansowania prac 350, gdyż negocjujemy udział w kolejnych inwestycjach. Staramy się przedstawiać nabywcom realne estymacje dotyczące tego, jakie dany apartament będzie generował przychody i jaki zwrot można dzięki temu osiągnąć. Są to bardzo ostrożne założenia oparte o konkretne dane, które  zawdzięczamy naszemu autorskiemu systemowi rezerwacyjnemu www.sunandsnow.pl – mówi Paweł Kobierski.

Oprócz apartamentów w Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska grupa Sun & Snow ma aktualnie w sprzedaży około 15 apartamentów w Szklarskiej Porębie oraz apartamenty w Jastrzębiej Górze.  Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to inwestycja oddana już do użytku i położona 850 metrów od plaży. Na jej terenie jest również plac zabaw, co podkreśla rodzinny charakter obiektu. Apartamenty są dostępne w cenie 4,2 tys. zł netto/mkw.

Grupa Sun & Snow to największy operator zarządzający wynajmem ponad dwóch tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek deweloperski markę Sun & Snow Resorts, realizując apartamenty wypoczynkowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Grupa zrealizowała dotychczas projekty deweloperskie w Szklarskiej Porębie, Zakopanem i w Kołobrzegu, a Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska jest w trakcie realizacji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *