Łukasz Pakuła z Metropolo w Krakowie do Gromady w Warszawie   PERSONALIA

Łukasz Pakuła, ostatnio dyrektor generalny hotelu Metropolo Kraków by Golden Tulip, objął zarządzanie hotelem Gromada Centrum w Warszawie. Nowym dyrektorem Metropolo został dotychczasowy zastępca Piotr Jarząbek, który wcześniej był dyrektorem krakowskiej sieci Donimirski Boutique Hotels.

Łukasz Pakuła był dyrektorem nowo otwartego Metropolo by Golden Tulip od stycznia ub.r. Wcześniej przez rok zarządzał od fazy pre-openingu hotelem Hampton by Hilton Warszawa Mokotów. Przez pięć lat związany był z siecią Qubus, najpierw jako zastępca dyrektora hotelu w Gdańsku, a następnie jako dyrektor hotelu w Gorzowie Wielkopolskim. W latach 2004-2012 pracował w firmie Hospitality and Catering Management Services w Chicago.

Piotr Jarząbek związany jest z hotelarstwem od 15 lat, przez większość kariery w siecią Hotele Donimirski. Zaczynał na recepcji hoteli Maltański, Pugetów i Gródek, następnie był hotel managerem hotelu Maltański, hotel & restaurant managerem w Gródku, sales managerem sieci, dyrektorem generalnym hotelu Polski Pod Orłem i dyrektorem operacyjnym całej sieci. We wrześniu 2018 r. został zastępcą dyrektora generalnego Metropolo by Golden Tulip, który otwarty został w grudniu. Piotr Jarząbek jest też członkiem komisji kategoryzacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *