Nowy dyrektor ds. rozwoju sieci Louvre Hotels w Polsce   PERSONALIA

Philippe Campagno objął stanowisko development managera na Polskę w Louvre Hotels Group. Wcześniej pełniła je Maria Zielińska, która obecnie pełni funkcję head od hospitality w firmie doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych Novalu Polska.

Philippe Campagno mieszka w Polsce od 1990 r. Przez wiele lat związany był z Orbisem. W latach 2000-2001 był zastępcą dyrektora ibisa Łódź, przez kolejne dwa lata zarządzał ibisem Warszawa Ostrobramska, po czym wrócił do łódzkiego ibisa na stanowisko dyrektora generalnego. W latach 2006-2008 zarządzał Novotelem w Katowicach. W 2008 r. zaangażowany był jako dyrektor generalny Ebi Hospitality Management Group w projekt stworzenia sieci hoteli Ebi firmowanej przez piłkarza Euzebiusza Smolarka. W 2009 r. wrócił do Orbisu jako dyrektor generalny Mercure Kasprowy Zakopane, którym zarządzał przez następne pięć lat. W 2015 r. wprowadzał na rynek dwumarkowy kompleks DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie. Przez ostatnie lata był właścicielem firmy doradczej HotelLabs.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *