Samsung Partnerem Strategicznym HIT 2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Samsung Electronics – lider rynku elektroniki użytkowej oraz urządzeń i rozwiązań mobilnych, została po raz kolejny Sponsorem Strategicznym konferencji HIT - Hotel Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się w 25 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

Firma Samsung od lat aktywnie uczestniczy w wydarzeniach dla branży organizowanych przez "Hotelarza", będąc już 11 raz z rzędu jednym z kluczowych partnerów największych konferencji dla hotelarzy i inwestorów.

Od chwili założenia firmy w koreańskim Suwon w 1969 roku Samsung Electronics urosła do rangi lidera w zakresie rozwiązań informatycznych i obecnie posiada ponad 200 oddziałów na całym świecie. Oferta firmy obejmuje sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak telewizory, monitory, lodówki i pralki, a także wiodące produkty z branży telekomunikacyjnej, takie jak smartfony i tablety. Firma aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizji hotelowej, rozwiązań LED, monitorów profesjonalnych i pamięci.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to największe w regionie CEE spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Ubiegłoroczna edycja organizowaego przez wydawcę "Hotelarza" forum zgromadziła ponad 350 inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, firm budowlanych, funduszy inwestycyjnych, banków, architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Wydarzeniu towarzyszy także wieczorna gala podczas której wyłonieni zostają laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *