Sun & Snow wprowadzi do oferty w 2020 r. ponad 350 apartamentów inwestycyjnych

Grupa Sun & Snow przygotowała w tym roku ofertę ponad 350 apartamentów sprzedawanych w systemie condo w Białce Tatrzańskiej, Szklarskiej Porębie i nad Bałtykiem. W ub.r. spółka wprowadziła do sprzedaży ponad 300 apartamentów.

Winwestycji Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska powstanie kilkanaście kameralnych willi nawiązujących swoim charakterem do stylu podhalańskiego oraz budynek aparthotelowy. Dotychczas sprzedano blisko 80 proc. dostępnych apartamentów. W sprzedaży pozostaje kilkanaście lokali od 17 do 62 m kw. w cenach od 9,5 do 13 tys. zł za m kw. W 2020 r. rozpocznie się tu budowa trzech kolejnych budynków, które zaoferują ok. 40 apartamentów. Inwestycja obejmie również mini SPA z sauną i pokojem masażu, pokój klubowy oraz salę konferencyjno- bankietową i restaurację. Pozostałe inwestycje będą zlokalizowane w Szklarskiej Porębie i nad morzem, a ich etapy przewidziane na najbliższych 12 miesięcy liczyły będą od 80 do 130 apartamentów, co da łącznie liczbę 350 lokali wprowadzonych do oferty. Oprócz apartamentów w Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska grupa ma obecnie w sprzedaży około 15 apartamentów w Szklarskiej Porębie oraz apartamenty w Jastrzębiej Górze. Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to inwestycja oddana już do użytku i położona 850 m od plaży. Grupa Sun & Snow to największy operator zarządzający wynajmem ponad 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Spółka wprowadziła również na rynek deweloperski markę Sun & Snow Resorts, realizując apartamenty wypoczynkowe przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Grupa zrealizowała dotychczas projekty deweloperskie w Szklarskiej Porębie, Zakopanem i w Kołobrzegu, a kolejnym jest inwestycja w Białce. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *