Lublin odwołuje targi edukacyjne   KORONAWIRUS

Zaplanowane na 5-6 marca Targi Edukacyjne w Lublinie nie odbędą się. Wojewoda lubelski podjął decyzję o odwołaniu wydarzenia z powodu pojawienia się przypadku koronawirusa w Polsce. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła ponad 19 tysięcy odwiedzających.

- W związku z dzisiejszą decyzją Wojewody Lubelskiego Pana Lecha Sprawki Targi Edukacyjne 2020, które miały odbywać się w dniach 5-6 marca 2020 na terenie Targów Lublin S.A. zostają odwołane - napisali w komunikacie prasowym organizatorzy imprezy.

Jak informują organizatorzy, decyzja została podjęta w trosce o zdrowie wystawców i zwiedzających, w związku z pojawieniem się pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce.

Zarząd Targów Lublin ma poinformować o nowym terminie imprezy za pośrednictwem mediów.

Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. Targi Lublin na dwa dni stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, także w zakresie oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski potwierdził dzisiaj pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Chorujący mężczyzna przebywa w szpitalu w Zielonej Górze. Niedawno przyjechał z Niemiec. Jego stan jest określany przez lekarzy jako dobry.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.