Anna Gasińska dyrektorem Fforce Group i hotelu Wawel Queen   PERSONALIA

Anna Gasińska po zakończeniu współpracy z  Osti- hotele, gdzie od 2012 roku pełniła funkcję dyrektora generalnego hoteli Kossak  i Senacki  dołączyła do projektu Fforce Group,  w którym objęła funkcję dyrektora zarządzającego oraz dyrektora generalnego 4-gwiazdkowego hotelu Wawel Queen, który zarządzany jest przez Fforce.

Grupa Fforce (Friends Force) zrzesza profesjonalistów branży HoReCa i zajmuje się doradztwem, audytem oraz kompleksowo zarządza hotelami i gastronomią.  W ramach swojej działalności  tworzy zespoły i szkoli pracowników, doradza operacyjnie i inwestycyjnie, optymalizuje koszty oraz maksymalizuje zyski. Fforce posiada również własny dział sprzedaży zewnętrznej, który oferuje klientom produkt hotelowy, konferencyjny kilku obiektów i dostawców cateringowych w jednej ofercie sprzedawcy ACTIVE SALES. Butikowy hotel Wawel Queen w zabytkowej kamienicy otwarty został we wrześniu ub.r. Oferuje 49 pokoi, trzy salki konferencyjne i restaurację.

Anna Gasińska od 2019 r. jest dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i inicjatorką przedsięwzięcia „Krakowscy Hotelarze Dzieciom”. W 2016 r. zdobyła tytuł Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego, była również nominowana w tej kategorii w 2019 r. podczas konferencji Hotel Trends Poland & CEE.

Firma Fforce założona została na rok temu przez Joannę Chwastek-Plutę, która wcześniej był m.in. dyrektorem sprzedaży Hilton Garden Inn i dyrektorem ds. revenue management w kompleksie DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *