Na Woli powstanie Moxy z 263 pokojami   INWESTYCJE

Na przełomie roku 2021/22 na bliskiej Woli w Warszawie przy ul. Towarowej 30 otwarty ma zostać hotel Moxy sieci Marriott z 263 pokojami. Inwestorem jest grupa kapitałowa, na której czele stoi Nusret Sancak, będąca też właścicielem Sangate Airport Hotel w Warszawie (d. Gromada Lotnisko) i powstającego Hamptona by Hilton Reduta na Ochocie.

Budowa Moxy rozpocząć ma się wiosną i potrwać 18-20 miesięcy. Zgodnie z założeniami marki w części centralnej znajdzie się bar połączony z recepcją, a cały parter będzie otwartą przestrzenią.  – Będzie to nowoczesny budynek z ciekawym designem typowym dla tego brandu, nawiązującym do swojej lokalizacji, a więc w tym przypadku do Warszawy i jej symboli – mówi Sławomir Nowak, cluster general manager Sangate Airport Hotel, oraz hoteli w procesie inwestycyjnym Hampton by Hilton Warszawa Reduta i Moxy Warszawa Centrum. Projekt przygotowała pracownia AGK Architekci.

W Polsce działają obecnie trzy hotele pod marką Moxy (przy lotniskach Katowice-Pyrzowice i Poznań-Ławica oraz na warszawskiej Pradze), w tym roku ruszyć ma kolejny w dwumarkowym kompleksie z Courtyard by Marriott w Szczecinie, a w 2022 roku z Residence Inn na Mokotowie. Podpisano też umowę na hotel w Lublinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *