Nowy system serwetek Tork Xpressnap Fit® maksymalizuje wydajność w małych przestrzeniach restauracyjnych

Tork, lider na rynku artykułów higienicznych, rozszerza popularną linię dozowników na serwetki Tork Xpressnap®, wprowadzając na rynek Tork Xpressnap Fit. Nowy, kompaktowy system ma pomóc właścicielom niezależnych i małych sieci restauracji maksymalnie wykorzystywać ograniczone zasoby.

Nowoczesny projekt dozownika idealnie pasujący do niewielkich zatłoczonych przestrzeni, powstał z myślą
o oszczędności czasu i zajmowanej powierzchni. W porównaniu z innymi systemami dozowania
Tork Xpressnap Fit pozwala ograniczyć ilość wyrzucanych, niewykorzystanych serwetek o ponad 50%1,2.

Benedicte De Croon, dyrektor ds. zarządzania produktami do nakrycia stołu marki Tork, powiedziała: - Wiemy jak wygląda dzień pracy naszych klientów i jak ograniczony mają czas oraz przestrzeń, w której się poruszają. Dzięki Tork Xpressnap Fit, chcemy zminimalizować przeszkody, na które natrafiają w codziennej pracy
i usprawnić ich działania, aby mogli skupić się na tym co najważniejsze - swoich gościach. Nowy system dozowania serwetek Tork wymaga rzadszych wymian wkładu i ogranicza ilość odpadów, co jest korzystne dla restauratorów, gości i środowiska.

Główne zalety Tork Xpressnap Fit znane są już z systemu Tork Xpressnap: jednorazowe dozowanie produktu
i zamknięty dozownik, który gwarantuje pobieranie tylko potrzebnych serwetek. Nowy system jest jednak na tyle mały, że zmieści się w nawet najbardziej zatłoczonym miejscu, na stoliku czy blacie. Użytkowanie systemu Tork Xpressnap Fit generuje mniej odpadów i wymaga rzadszego napełniania niż tradycyjne dozowniki na serwetki, dzięki czemu personel może obsłużyć niemal dwukrotnie więcej gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wkładów1.

Podobnie jak pozostałe produkty z serii Xpressnap, Tork Xpressnap Fit posiada panel reklamowy -
AD-a-Glance® - umożliwiający kreatywną komunikację z klientami. Oferowana przez Tork aplikacja pozwala stworzyć i udostępnić reklamę w mediach społecznościowych lub wydrukować i umieścić ją na panelach
Ad-a-Glance® wbudowanych w dozowniki.

Wchodząc na stronę https://www.tork.pl/torksolutions/tork-xpressnap-fit i wypełniając specjalny formularz, można zapisać się na bezpłatne przetestowanie nowych produktów Tork oraz spotkanie z konsultantem marki.

Dodatkowe informacje dla mediów: A PRiori Communications, +48 570 774 727, office@apriori-communications.com

1 2-warstwowa serwetka w dozowniku na stolik w porównaniu z serwetką Fastfold (dozownik Tork: 271800 i wkład Tork: 10933)

2 2-warstwowa serwetka w dozowniku na ladę w porównaniu z systemem Counterfold (dozownik Tork: 271600 i wkład Tork: 10935)


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *