Paweł Skoczylas dyrektorem Aries Hotel & Spa Wisła   PERSONALIA

Dyrektorem generalnym otwartego w styczniu 4-gwiazdkowego Aries Hotel & Spa Wisła został Paweł Skoczylas, ostatnio dyrektor hotelu Belweder w Ustroniu.

Z branżą hotelarską związany jest od 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w 4-gwiazdkowym Mamaison Parkhotel Vienna w Bielsku-Białej na stanowisku event managera, a po roku awansował na kierownika działu sprzedaży i marketingu. Od 2015 r. związany był z Hotelem Belweder w  Ustroniu najpierw jako zastępca drektora hotelu, a od 2016 jako dyrektora. Równocześnie zarządzał luksusową Villą Belweder w Zakopanem. Jest absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnego hotelarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Aries Hotel & Spa Wisła oferuje 89 pokoi, w tym 14 apartamentów, przestrzeń konferencyjną na 200 osób oraz SPA z basenem, strefą saun i zewnętrznym jacuzzi. To drugi obiekt marki Aries po hotelu w Zakopanem otwartym w 2014 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *