Wybrano kadrę managerską powstającego Hamptona by Hilton Reduta w Warszawie   PERSONALIA

Dyrektorem hotelu Hampton By Hilton Warsaw Reduta, który otwarty ma zostać w trzecim kwartale tego roku na Ochocie został Łukasz Migowski. Zastępcą dyrektora został Mateusz Wietecha, a managerem ds. sprzedaży Martyna Uljasz.

Łukasz Migowski z branżą hotelarską związany jest od 12 lat. Rozpoczynał jako recepcjonista w warszawskich hotelach m.in. Belwederskim i  Holiday Inn Warszawa Józefów. W 2013 r. został kierownikiem recepcji i rezerwacji w Hotelu Brant pod Warszawą, a w 2014 r awansował na stanowisko dyrektora hotelu Sobienie Królewskie, którym zarządzał przez dwa lata. W 2016 r. Łukasz Migowski objął stanowisko dyrektora operacyjnego w Sangate Hotel Airport  i był odpowiedzialny za jego rebranding z Hotelu Gromada Lotnisko, wdrożenie nowych standardów korporacyjnych obsługi gościa oraz wewnętrznych procedur operacyjnych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych oraz Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie na specjalizacji Zarządzanie w Hotelarstwie.

Zastępcą dyrektora odpowiedzialnym za kierowanie zespołem  do spraw obsługi  gości został Mateusz Wietecha. Z branżą hotelarską związany jest od 10 lat. Doświadczenie zdobywał w działach recepcji warszawskich hoteli hoteli jak Hyatt (obecnie Regent), Bristol i Hilton. Od 2018 roku związany z Sangate Hotel Airport, w którym objął stanowisko kierownika recepcji.

 Managerem ds. sprzedaży w nowym Hamptonie została Martyna Uljasz. Karierę zawodową rozpoczęła w 2008 r. w strukturach sprzedażowych Accor Polska, a następnie pracowała w hotelu Jan III Sobieski. odpowiadała za sprzedaż korporacyjną i eventową warszawskich hoteli Radisson Blu Centrum i Radisson Blu Sobieski. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w zespole cluster sales office Vienna International Hotelmanagement reprezentując hotele andel’s Łódź i Kraków, Angelo Katowice, Chopin Kraków i Amberbaltic Międzyzdroje. Przez ostatnie 5,5 roku z realizowała największe wydarzenia eventowe i targowe w ramach działu sprzedaży Warszawskiego Centrum Expo. Ukończyła studia międzywydziałowe na kierunku turystyka i rekreacja oraz zarządzanie i marketing na wydziale ekonomicznym SGGW w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *