Wybrano dyrektor hotelu Best Western Plus w Warszawie   PERSONALIA

Marta Wójcik, ostatnio dyrektor Holiday Inn Express Warszawa, została dyrektor powstającego hotelu Best Western Plus w Warszawie przy Wale Miedzeszyńskim ze 100 pokojami.  

Z branżą hotelarską związana jest od 12 lat. Zaczynała w działach recepcji ibis Warszawa Ostrobramska i front office manager w ibis Łódź Centrum i  Novotelach Poznań.  Następnie przeszła do Holiday Inn Express na Poleczki jako dyrektor operacyjny i dyrektor generalny od 2017 r. 

Best Western Plus Hotel Warsaw w Warszawie w Wawrze przy moście Siekierkowskim otwarty ma być do końca tego roku. W skład inwestycji wejdzie także biurowiec. Inwestorem jest rodzina Izdebskich, do której należą też m.in. firma Seminex, oferująca materiały budowlane, oraz Semi Line, produkująca plecaki szkolne, torby sportowe i walizki. Aranżacją wnętrz zajmuje się biuro projektowe Tremend, a za bryłę budynku i elewację, wykonaną w przeważającym stopniu z płyt granitowych, odpowiedzialna jest pracownia ARCHMO.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *