PHH wspiera kadrę medyczną posiłkami

Polski Holding Hotelowy czynnie włączył się społecznie do wsparcia kadry medycznej w walce z koronawirusem. Dzisiaj, ponad 200 posiłków zostało dostarczonych do Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w m. st. Warszawie oraz Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

Dostawy będą dowożone przez pracowników PHH codziennie 24h na dobę dla kadry, która wykonuje najtrudniejszą pracę związaną z nadzorem epidemiologicznym w Polsce. - Dziękujemy naszym kolegom z firmy Dobry Hotel, którzy zgłosili gotowość na dostarczenie posiłków na terenie Trójmiasta. Jeżeli nasi koledzy z branży gastronomicznej prowadzący działalność cateringową są chętni do wsparcia tej akcji, zachęcamy do kontaktu z Oddziałem Food & Catering Services zgłaszając się na info@phh.pl - napisano w komunikacie PHH. - Pragniemy przekazać wyrazy uznania i podziwu dla całego personelu Powiatowej oraz Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej za niezwykle trudną pracę jaką wykonujecie!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *