Pro Value Partnerem Merytorycznym wideokonferencji „Hotelarza”   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Pro Value, niezależna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych, została Partnerem Merytorycznym wideokonferencji Hotel Trends Poland&CEE - COVID 19 Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej, która odbędzie się 25 maja.

Firma Pro Value powstała w odpowiedzi na potrzeby prywatnych inwestorów poszukujących alternatywnych lokat kapitału, deweloperów, firm realizujących ekspansję oraz banków poszukujących profesjonalnego doradztwa (wyceny, raporty feasibility, audyty, modele finansowe) partnerzy firmy stworzyli bogatą ofertę usług, która pozwala na obsługę wszystkich sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności sektora hotelowego.

Jej zespół składa się z ekspertów posiadających uprawnienia i licencje zawodowe rzeczoznawców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, zarówno polskie, jak i międzynarodowe (RICS, CCIM, CFA). Eksperci w firmie mają zróżnicowane wykształcenie (geodeci, prawnicy, ekonomiści, finansiści) a doświadczenia zdobywane w różnych branżach (hotelowa, bankowa, handlowa, konsultingowa) łączą i wykorzystują z korzyścią dla swoich klientów.

Szczegółowy plan tematyczny konferencji zostanie zaprezentowany już jutro.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *