Kwietniowy „Hotelarz”. Pełna wersja dla wszystkich Czytelników   "HOTELARZ"

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniamy pełne wydanie najnowszego „Hotelarza”, który wyjątkowo w tym miesiącu ukazuje się wyłącznie w wersji cyfrowej, za to  bezpłatnie dla wszystkich Czytelników. To nasz mały wkład w akcję #zostanwdomu. Nie chcemy, by ktokolwiek w tych trudnych dniach został bez swojego miesięcznika.

Najnowszy numer "Hotelarza" to ponad 80 stron branżowej wiedzy. Polecamy m.in. wywiady z Gheorghem Cristescu, prezesem największej polskiej grupy hotelowej, i Gillesem Clavie, prezesem największej grupy hotelowej w Polsce. O rynku i podejmowanych działaniach.

Ponadto w numerze m.in.

  • Marcin Dragan z Profitroom o rezerwacjach w czasach koronawirusa
  • Bogdan Czajkowski i Marek Kaszewski, specjaliści od planowania i obsługi inwestycji hotelowych z firmy HRCA, dzielą się refleksjami na temat obecnej sytuacji na rynku hotelowym, oraz perspektyw dla inwestycji: Ostre hamowanie inwestycji hotelowych – jak długo?
  • Magdalena Federowicz-Boule i Jarosław Gwóźdź z Tremend o niełatwym obecnie temacie przy realizacjach, odbiorach i projektach: COVID-19 vs. procedury administracyjne
  • Anita Bajdalska o restarcie hotelowego SPA w nowej rzeczywistości
  • Arkadiusz Dawidowski - sezon bez mokrych atrakcji w SPA & wellness?

Ponadto szereg analiz, informacji i porad dotyczących dostosowania obiektów do nowej rzeczywistości.

Zapraszamy do lektury!   


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *