Marriott Partnerem Platynowym wideokonferencji Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, Inc., największa firma hotelarska na świecie z ponad 6000 hoteli w 122 krajach, została Partnerem Platynowym organizowanej przez "Hotelarza" wideokonferencji HT - Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej, która odbędzie się 25 maja.

Portfolio Marriott to 30 wiodących marek, m.in. Bulgari, The Ritz-Carlton, St. Regis, W, EDITION, JW Marriott, The Luxury Collection, Marriott Hotels, Westin, Le Méridien, Renaissance Hotels, Sheraton, Autograph Collection, Tribute Portfolio, Design Hotels, Courtyard, Four Points by Sheraton, Residence Inn, AC Hotels by Marriott, Aloft, Moxy Hotels etc. W ramach firmy funkcjonują również wielokrotnie nagradzane program lojalnościowe: Marriott Rewards, który zawiera też The Ritz-Carlton Rewards i Starwood Preferred Guest.

Organizowana przez "Hotelarza" wirtualna konferencja na żywo, jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają w tym sektorze.

Spotkaj się online z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.

O czym dyskutować będą nasi eksperci?

/ Jak hotele powinny dostosować się do nowej rzeczywistości?

/ W jaki sposób budować zaufanie gości?

/Jakie obiekty mają szansę odbudować się jako pierwsze?

/  Jak kształtować politykę cenową?

/ Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i jak budować biznes odpowiedzialny społecznie w tych trudnych czasach?

Ograniczenia dają nowe możliwości – aby wziąć  udział w dyskusjach po prostu zarejestruj się na wydarzenie – otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Swój udział zgłosić można TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *