Bezpieczna i skuteczna dezynfekcja   MATERIAŁ PARTNERA

Jeszcze do niedawna pobyt w hotelu kojarzył się przede wszystkim z wygodą. Dziś, kiedy wciąż aktywny jest koronawirus, a decyzją rządu otwarto hotele dla gości, priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo gości i personelu. To z kolei wiąże się przede wszystkim z dekontaminacją wnętrz, która zagwarantuje usunięcie koronawirusa, a przy okazji nie uszkodzi elementów wyposażenia hotelu.

Bezpieczeństwo w hotelu zapewnić może przede wszystkim przestrzeganie wytycznych GIS odnośnie higieny w obiektach noclegowych. Podkreśla się w nich rolę skutecznej dezynfekcji wyposażenia wszystkich hotelowych pomieszczeń. Jak to robić skutecznie, a przy okazji dbać o optymalizowanie kosztów?

Inwestuj tylko w skuteczne produkty

Walka z epidemią, która opanowuje praktycznie cały świat, postawiła na nogi wszystkich producentów środków chemicznych. Nic dziwnego, bo zapotrzebowanie na preparaty czyszczące i dezynfekujące drastycznie wzrosło. Jednak nie wszystkie środki ogólnodostępne są w stanie skutecznie zniszczyć koronawirusa. Większość z nich to preparaty głównie grzybobójcze i bakteriobójcze. Jednak wśród tych wszystkich preparatów można znaleźć też takie, które zwalczają wirusy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przy właściwym ich stosowaniu oraz starannym aplikowaniu zapewnimy bezpieczeństwo wszystkim przebywającym w hotelu.

Jaki więc produkt wybrać, aby mieć pewność, że nie narazimy naszych hotelowych gości na niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem? Warto przyjrzeć się na początek preparatowi o nazwie Clinex DEZOFast. Jest to profesjonalny preparat dezynfekujący do powierzchni zmywalnych. Jego największą zaletą jest fakt, że jest skuteczny w walce również z wirusami! DEZOFast charakteryzuje się szybkim działaniem i skutecznością w zwalczaniu wirusów z rodziny koronawirusów. Jest to jeden z nielicznych preparatów do dezynfekcji, który gwarantuje wyjątkową skuteczność grzybobójczą , bakteriobójczą oraz wirusobójczą.

Do produktu Clinex DEZOFast, dołączy niebawem jego skoncentrowana forma. To innowacyjne produkty dezynfekujące o szerokim spektrum działania. Ich potwierdzona skuteczność w zwalczaniu zarodników oraz różnych rodzajów wirusów sprawia, że możemy stosować je na wszystkie powierzchnie zmywalne. Dzięki temu staje się on idealnym produktem do zastosowania nie tylko w hotelach i obiektach oferujących noclegi, ale także w szpitalach. Jest jedną z najlepszych prewencyjnych broni do ograniczenia tempa rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa!

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

DEZOFast to bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej. Została ona potwierdzona stałym Pozwoleniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20 już na początku marca tego roku, czyli zanim koronawirus dotarł do Polski. Warto tu wspomnieć, że nie jest to preparat, który powstał nie w pośpiechu, z potrzeby chwili, w wyniku zaistnienia pandemii, ale opracowanie jego skuteczności dekontaminacji trwało dwa lata, więc został on wielokrotnie przebadany i przetestowany. To pozwala mieć pewność, że używanie tego środka jest bezpieczne i przynosi pożądane efekty.

Badania, które zostały przeprowadzone w ciągu dwóch lat, potwierdziły jego działanie biobójcze . DEZOFast zabija bakterie, spory, grzyby, wirusy, w tym z rodziny koronawirusów z mytej i dezynfekowanej powierzchni. Co ważne, nie powoduje on korozji powierzchni (tak się dzieje na niektórych powierzchniach potraktowanych środkami do dezynfekcji na bazie alkoholu).

Clinex DEZOFast można używać na wielu powierzchniach wodoodpornych w wielu obszarach stosowania, w tym obszarze medycznym. Co istotne, jest produktem, który jednocześnie dezynfekuje i czyści powierzchnie, co w przypadku utrzymania w czystości hotelowych wnętrz jest niezwykle istotne. Dzięki temu zaoszczędzimy czas potrzebny na sprzątnięcie i pieniądze, bo nie trzeba inwestować w preparaty do dezynfekcji i do mycia powierzchni.

Preparat skutecznie walczy z wirusami nie tylko w pokoju hotelowym, ale również na balustradach, w windach, w hotelowej restauracji czy lobby, fitnes i wszędzie tam gdzie odbywa się ruch gości hotelowych. Nie można zapomnieć również o dezynfekcji w części hotelu niedostępnej dla gości, czyli zaplecze kuchenne czy magazyny i pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły www.clinex.com.pl


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Bezpieczna i skuteczna dezynfekcja

 1. Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
  Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda – Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota – Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie – otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Masz szansę wybrać datę spłaty – co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób boryka się z przedwczesnymi wyzwaniami finansowymi iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz podanie w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *