Targi EuroGastro i WorldHotel w tym roku już się nie odbędą   KORONAWIRUS

Organizator targów EuroGastro i WorldHotel, firma MT Targi Polska, podjęła decyzję o przełożeniu obu imprez z tego roku na nowy termin 24-26 marca 2021 roku.

"Przedłużający się stan epidemiczny związany z ciągłym rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz związane z nim obostrzenia wprowadzone przez polskie władze zmuszają nas do ponownego przełożenia terminu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel, jakie były zaplanowane w Ptak Warsaw Expo w dniach 18-20 czerwca 2020 roku.(...) Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort uczestników Targów, dlatego oceniając potencjalne ryzyko, a także kierując się Państwa prośbami, zdecydowaliśmy się na przełożenie 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel na termin 24-26 marca 2021 r." - piszą w oświadczeniu organizatorzy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *