Tarcza dla hoteli – darmowe porady prawne

HOTELCAREER, branżowy portal rekrutacyjny, przygotowuje bezpłatny webinar z poradami prawnymi dla hotelarzy przy współpracy z Kancelarią ENSIS.

Aby pomóc w tym wyjątkowym okresie, razem z Kancelarią ENSIS specjalizującą się w pomocy prawnej dla sektora turystycznego i hotelarskiego, HOTELCAREER organizuje webinar na temat Tarczy Antykryzysowej. Doświadczeni prawnicy odpowiedzą na Wasze pytania i zaoferują pomoc.

Podczas szkolenia dowiecie się, jak ograniczyć straty oraz jakie uprawnienia przysługują przedsiębiorcom turystycznym z tytułu tzw. Tarczy 2.0 i Tarczy 3.0. Dla kogo przeznaczone jest szkolenie? Zapraszamy przedstawicieli branży hotelarskiej bez względu na wielkość i formę działalności, a także wszystkich przedstawicieli branży turystycznej, którzy na skutek koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji, a chcieliby skorzystać z Tarczy 2.0 i 3.0 lub znaleźć inny sposób na zabezpieczenie swoich interesów.

Zapraszamy do wzięcia udziału. Więcej informacji znajdziecie poniżej:

Zarejestrować można się TUTAJ!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *