Sun & Snow rusza ze sprzedażą apartamentów Osada Górska w Szklarskiej Porębie

Spółka z Grupy Sun & Snow, która jest największym w Polsce operatorem apartamentów na wynajem, a także firmą oferującą na sprzedaż apartamenty inwestycyjne w polskich kurortach poinformowała, że tylko w ciągu ostatnich dni wyprzedała prawie wszystkie gotowe już apartamenty. Firma wprowadziła do oferty kolejną inwestycję w górach. Sun & Snow Real Estate uruchamia sprzedaż apartamentów w inwestycji Osada Górska w Szklarskiej Porębie,

W ramach projektu, w pierwszym etapie, zrealizowane będą trzy kameralne wille górskie z apartamentami na wynajem wyposażonymi także w kuchnię. Sun & Snow informuje, że w czasach Covid-19 nie tylko nie odnotowała spadku zainteresowania inwestorów, ale wręcz bije rekordy sprzedaży. – Inwestorzy w poszukiwaniu bezpiecznych inwestycji doceniają zapewne fakt, że Grupa Sun & Snow ma olbrzymie doświadczenie w branży, bo istnieje od 12 lat i zarządza siecią blisko 2 tysięcy apartamentów w 30 lokalizacjach w kraju podkreśla Paweł Kobierski prezes zarządu Sun & Snow Real Estate. – Każdy apartament oferowany przez Sun & Snow zapewnia to, czego wszyscy teraz najbardziej poszukujemy: przestrzeń, prywatność i niezależność od zewnętrznych obiektów usługowych jak restauracje, apartamenty wyposażone są bowiem w pełni funkcjonalną kuchnię, łazienkę z pralką oraz wygodną przestrzeń do odpoczynku i codziennego życia

Sun & Snow preferuje model proporcjonalnego dzielenia się zyskami ze swoimi inwestorami, nikt też nie jest zmuszany do podpisania umowy na współpracę w zakresie wynajmu. Klient może kupić apartament na własne potrzeby, a w dowolnym momencie zdecydować o ewentualnym przekazaniu go firmie do wynajmu. – Wiele osób szuka teraz bezpiecznej oazy dla swoje rodziny, a klienci chętnie kupują apartamenty u sprawdzonego partnera biznesowego w najpiękniejszych zakątkach Polski, wiedzą bowiem, że we własnym apartamencie zawsze będą mogli przeczekać ten trudny czas. Wszyscy zdają sobie też sprawę z tego, że gdy tylko minie zagrożenie epidemiologiczne polska turystyka rozkwitnie, mało kto zapewne zdecyduje się bowiem na wyjazdy zagraniczne. Właśnie dlatego wiele osób traktuje zakup apartamentu w polskim kurorcie nie tylko jako bezpieczną przystań dla swojej rodziny, ale też jako perspektywiczną inwestycję o dużym potencjale wzrostu wartości nieruchomości – podkreśla Paweł Kobierski.  

Apartamenty w Osadzie Górskiej będzie można kupić już za 6400 zł/m kw. – inwestycja w apartament dla dwóch osób w Sun & Snow jest dostępna za 197 tys. zł netto, zaś apartamenty dwupokojowe są dostępne w specjalnej cenie w przedsprzedaży od 240 tys. zł netto.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *