Louvre Hotels Group z tytułem Great Place to Work!

Grupa Louvre Hotels już kolejny raz otrzymała tytuł Great Place to Work! Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które na pierwszym miejscu stawiają zaufanie oraz budowanie pozytywnych relacji ze swoimi współpracownikami. To właśnie ich relacje i odpowiedzi w ankietach pozwoliły utrzymać zeszłoroczną pozycję na Liście Najlepszych Miejsc do Pracy w Polsce 2020.

Inicjatywa „Great Place to Work” wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i sięga 1981 roku. Wówczas jeden z dziennikarzy z Nowego Jorku poprosił Roberta Leveringa i Miltona Moskowitza o stworzenie listy 100 najlepszych, z perspektywy pracowników, przedsiębiorstw w USA. Po blisko 40 latach przedsięwzięcie analizuje rynki w przeszło 50 krajach. Dane, które wpływają na decyzję o przyznaniu certyfikatu to m.in. zaangażowanie i satysfakcja pracowników oraz benefity, które otrzymują.

Początek roku 2020, był dla komisji Great Place to Work czasem na przeprowadzanie badań i zbieranie wyników ankiet wśród zgłoszonych do certyfikacji zespołów. W dwunastej edycji badań Great Place to Work w Polsce wzięło udział 111 firm, a 28 zakwalifikowało się na Listę Najlepszych Miejsc do Pracy.

Przyznanie Certyfikatu w ubiegłym roku było dla Louvre Hotels Group informacją zwrotną od pracowników. Certyfikat oznacza, że przyjazna atmosfera jest mocno osadzona w strukturach Grupy a satysfakcja zespołu widoczna. Pracownicy każdego szczebla mogą czuć się bezpiecznie i pewnie, a ścieżka kariery jest dla wszystkich jasna i dostępna.

– Niewątpliwie ponowne przyznanie Certyfikatu jest dla Grupy Louvre Hotels potwierdzeniem, że nastawienie naszej Spółki na kulturę wzajemnego zaufania wobec pracownika i pracodawcy  to dobry kierunek –  komentuje przyznanie nagrody François Delattre, Director Integration Management w Louvre Hotels Group. – Certyfikacja oraz przyznanie wyróżnienia odbyły się w czasie, kiedy Polskę i Świat zatrzymała pandemia koronawirusa – tym bardziej jesteśmy dumni, że mimo trudności udało nam się utrzymać satysfakcję pracowników.

W ostatnim czasie pandemii Louvre Hotels Group za dodatkowy cel postawił sobie bezpieczeństwo i ochronę zdrowia swoich pracowników oraz gości. W hotelach wprowadzono wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa przy użyciu certyfikowanych środków dezynfekujących – regularna dezynfekcja pokoi i przestrzeni wspólnych, zepoły pracowników w maseczkach ochronnych, dostępne liczne dezynfekatory dla gości i pracowników, zachowanie minimalnej odległości dwóch metrów między sobą, korzystanie z windy jednocześnie tylko przez osoby zamieszkujące ten sam pokój, hotelowe restauracje przygotowujące posiłki jedynie w opcji na wynos.

LHG kompleksowo reaguje na bieżącą sytuację i razem z całym zespołem dąży do powrotu do normalnego trybu pracy i życia. Komplet tych działań został objęty przez LHG programem i przyjął hasło Safe&Clean, dodatkowo do komunikacji dołączono hasztagi #Safestay i #HotelReady.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *