Meditiser Partnerem Złotym wideokonferencji -Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Polska firma Meditiser zajmująca się produkcją i dystrybucją profesjonalnych, bezdotykowych automatów do dezynfekcji rąk oraz płynów do dezynfekcji, została Partnerem Złotym organizowanej przez "Hotelarza" wideokonferencji "Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej", która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 25 maja.

Meditser oferuje swoje urządzenia w wersjach Maxi oraz Midi. Maszyna do dezynfekcji rąk firmy Meditiser to idealne rozwiązanie w przestrzeniach publicznych, z których korzystają duże grupy ludzi. Wirusy mogą przenosić się na powierzchni dłoni, dlatego tak ważna jest higiena rąk i ich poprawna dezynfekcja. Użytkowanie i serwisowanie urządzenia są proste i intuicyjne. Automat nie wymaga użycia wody. Połączenie stali z tworzywem sztucznym sprawia, że automat jest bardzo wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Organizowana przez "Hotelarza" wirtualna konferencja na żywo, jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają w tym sektorze.

Spotkaj się online z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.

O czym dyskutować będą nasi eksperci?

/ Jak hotele powinny dostosować się do nowej rzeczywistości?

/ W jaki sposób budować zaufanie gości?

/Jakie obiekty mają szansę odbudować się jako pierwsze?

/  Jak kształtować politykę cenową?

/ Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i jak budować biznes odpowiedzialny społecznie w tych trudnych czasach?

Ograniczenia dają nowe możliwości – aby wziąć  udział w dyskusjach po prostu zarejestruj się na wydarzenie – otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Swój udział zgłosić można TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *