Minister zdrowia Łukasz Szumowski: Można spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju   KORONAWIRUS

Minister zdrowia Łukasz Szumowski w wywiadzie dla "Super Expressu" powiedział, że że jego zdaniem "spokojnie można rezerwować rodzinne wakacje w kraju" na lipiec, czy sierpień. Niepewna jest natomiast przyszłość wakacji zorganizowanych, takich, jak kolonie czy obozy.

Szumowski został zapytany, czy planuje tegoroczny urlop. - Ja akurat nie planuję. Na razie planuję przeżyć do następnego dnia. Ale wakacje rodzinne już są możliwe. Otworzyliśmy przecież hotele i pensjonaty - powiedział.

Dopytywany, czy nie ma przeszkód, żeby na lipiec czy na sierpień rezerwować pobyty, Szumowski stwierdził, że jego zdaniem "spokojnie można rezerwować rodzinne wakacje w kraju".

Na uwagę dziennikarza, że w lipcu mogą być ponownie zamknięte hotele, Szumowski stwierdził, że nie może obiecać, że rząd tego nie zrobi. "Natomiast patrząc na obecną dynamikę, uważam, że prawdopodobieństwo jest niewielkie" - stwierdził.

Według Szumowskiego "niepewna jest natomiast przyszłość wakacji zorganizowanych, takich jak kolonie czy obozy". – To jest dużo większy problem niż wyjazd rodzinny do hotelu nad morze czy w góry – tłumaczył.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Minister zdrowia Łukasz Szumowski: Można spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *