31 maja na Służewcu biurowym otwarty zostanie Holiday Inn Express   OTWARCIA

31 maja w zagłębiu biurowym na warszawskim Służewcu otwarty zostanie hotel Holiday Inn Express Mokotów ze 167 pokojami, dwoma salami konferencyjnymi i strefą biznesowo-gastronomiczną.

Inwestorem hotelu jest spółka HIE Warszawa Mokotów – część grupy KING CROSS, która w swoim portfolio, oprócz centrów handlowych, posiada  też Aparthotel Termy Uniejów i mazurski Port Sztynort. Holiday Inn Express Mokotów to pierwszy w Warszawie hotel czwartej generacji stworzony w duchu koncepcji Simple Smart Travel, a także work-life balance. Priorytetem hotelu jest bezpieczeństwo gości i załogi w czasach pandemii koronawirusa, dlatego szczegółowo opracowano kodeks sanitarny określający zasady czystości i regularnej dezynfekcji. Na Służewcu biurowym w ciągu ostatnich dwóch lat otwarto hotele Hampton by Hilton, Vienna House (obydwa podobnie jak nowy HIE przy ul. Postępu) oraz Four Points by Sheraton.

To trzeci hotel pod tą marka w Polsce po Holiday Inn Express Airport w Warszawie i Rzeszowie. Następny otwarty ma być jeszcze w tym roku w dwumarkowym kompleksie z Crowne Plaza na bliskiej Woli. Obecnie pod wszystkimi markami sieci IHG działa w Polsce 13 obiektów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *